Ölümsüzlük Mantarı - Kırmızı Reishi from Reishi on Vimeo.


Güçlü Bağışıklık Sistemi/ ÖLÜMSÜZLÜK MANTARI
Yükleyen saglikveyasamdergisi. - Dünyadan haber videoları
Kırmızı Reishi Çayı ?
Uzun yaşamın sırlarını çözebilmek ya da ölümsüzlüğe ulaşabilmek insanoğlunun en büyük hayali. Bu uğurda birçok bilimsel araştırma yapıldı, hâlâ da araştırmalar sürüyor.

Genetik şifrelerin çözülmesi bu anlamda insanları heyecanlandırmıştı, aynı şekilde klonlama da. Bunların dışında, halk arasında birtakım otların ya da meyvelerin sağlığa iyi geldiği ya da hayatı uzattığı inanışıyla kullanıldığı da biliniyor.

Bu mantarın ününü duyan Avrupalılar, gerçeğini hiçbir zaman göremedikleri için 'Fantom Mushroom' ilan etmişler onu. Yani bir Uzakdoğu hayaleti.


Kırmızı Reishi Mantarı Bağışıklık sistemini güçlendirerek sağlığınızı korumaya yardımcı olur. İ
çeriğindeki aktif maddelerle birçok hastalığın tedavisinde destekleyici olarak kullanılır.

Kırmızı Reishi Mantarı Bağışıklık Sisteminizi Güçlendirir.

Reishi Japoncada ölümsüzlük anlamına gelmektedir. Hastalıklardan uzak, sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmek için, her yaşta genç olabilmek için Kırmızı Reishi mantarını siz de koruyucu olarak kullanmalısınız.

Bilimsel araştırmalar, Kırmızı Reishi kullanımının:

    * Günlük yaşamı sağlıklı sürdürmek,
    * Vücudumuzun doğal savunma mekanizmasını güçlendirerek olumsuz etkilere karşı korumak,
    * Yaşın ilerlemesi sonucu oluşan problemlerin önüne geçmek,
    * Bağışıklık, sinir, dolaşım, solunum, boşaltım, kas ve kemik sistemlerini güçlendirmek,
    * Yüksek tansiyon, kolesterol, diabet, bronşit, prostat gibi problemlerle baş etmek,
    * Kanser, karaciğer bozuklukları, hepatit, HIV/AIDS gibi hastalıklardan korunmak ve bu hastalıklarla savaşmak,

konularındaki faydalarını kanıtlamıştır.

Japonya Sağlık Bakanlığı tarafından kansere karşı tek doğal ilaç olarak kabul edilmiştir.

Kırmızı Reishi'nin bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi, kanseri önlemede de kanserle savaşta da görülmektedir.
* Güçlü anti-tümör etkileri araştırmalarla belirlenmiştir. İçerdiği glucan maddesi bağışıklık hücrelerinin tümör hücrelerini sarmasına yardımcı olur. Bazı çalışmalarda Tümörlerde %50 oranında gerileme kaydedilmiştir.

* Düzenliği tüketiminin anti-kanser maddelerin (interferon ve interleukin1 ve 2) üretimini arttırdığı ve tümör büyümesini önlediği kanıtlanmıştır.

* Yapılan araştırmalar Radyoterapi ve Kemoterapi esnasında görülen saç dökülmesi, bulantı, kusma, ağız iltihabı, boğaz ağrısı, iştah kaybı gibi yan etkilerin %90-95 oranında azaldığı belirlenmiştir.

Kırmızı Reishi Mantarı Hakkındaki Doktor Görüşleri
İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Soner Dileklen diyor ki;

"Uzakdoğu'nun yanısıra artık Avrupa ve Amerika'nın önemli üniversitelerinde yapılan araştırmalarda çok olumlu sonuçlar alındı. Reishi mantarı birçok kanser tedavilerinde kullanılmaya başlanmış."


"Kırmızı Reishi Mantarının en büyük özelliği Bağışıklı Sistemi üzerinde ciddi katkılar yapması, bağışıklık sistemini güçlendirmesi."


"Kanserden tutun, gribal hastalıklar, karaciğer hastalıkları, şeker hastalığı gibi birçok hastalığın temelinde bağışıklık sistemindeki bozuklukluklar yatıyor. Bilimin ileride amacı da bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıklarla mücadele etmektir."


"Bu mantar Türkiye'de yeni üretime başlandı, daha önce Çin'den Japonya'dan tablet şeklinde kimyasal maddeler içererek geliyordu. Bugün artık reishi mantarı İstanbul - Türkiye'de doğadaki şartlarına uygun olarak bilimsel yöntemlerle üretiliyor."


"Reishi mantarı haplar yerine doğal mantarın kendisini kaytarak özütünü çıkartarak kullanmak çok daha mantıklı, çünkü doğal.."


"Kırmızı Reishi mantarıyla ilgili biz de araştırmalara başladık, hastalarımızda da denedik. 15 gün içinde etkileri görülüyor ve 2 ay içinde de kişiler kendileri çok daha olumlu ve iyi hissettiklerini bize belirtiyorlar."

"Normal bir tedavi gören bir kişi Reishi mantarını içip de ilaçlarını bırakacak diye birşey yok, bu tedaviler destek tedavileridir ve normal tedavileriyle birlikte kullanılır."

"Yapılan araştırmaları incelediğimizde;

    * Kemoterapi tedavisi gören hastaları çok sıkıntıya sokan yan etkilerinde %40-50 gibi çok ciddi oranlarda azaldığını gördük.
    * Şeker hastalarında şeker oranlarının tedavileriyle beraber %30-40 azaldığını görüyoruz.
    * Karaciğer yetmezliği ve karaciğer hastalarında karaciğer enzimlerinin düştüğünü görüyoruz.
    * Kan sulandırıcı etkisi kalp hastalarında çok önemli etkiler gösteriyor."
      

"Tedavileriyle birlikte doktor kontrolünde kullanıldığında sonuçlar çok başarılı."

Dr. Soner Dileklen'in reishi hakkındaki görüşlerini, Mesut Yar'ın sorularına yanıtlarını yukarıdaki videoyu izleyerek görebilirsiniz. Bu konuda yürütülen araştırmalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Biz de KırmızıReishi olarak doktorlarımızla birlikte çalışarak, kırmızı reishi mantarı hakkında yaptıkları tüm araştırma ve çalışmalara elimizden gelen tüm desteğimizi veriyoruz. Amacımız Uzakdoğu'da olduğu kadar Avrupa ve Amerika'da kabul görmeye başlayan bu mantarı bilimsel yollarla Türk halkına tanıtmak ve en doğal haliyle ulaştırmak.
Sık Sorulan Sorular ;

Reishi Mantarını nasıl kullanabilirim?
Neden özellikle Kırmızı Reishi?
Reishi mantarının yan etkileri var mı?
Reishi mantarını herkes kullanabilir mi?
kırmızıReishi mantarı çayını hazırlanmasında dikkat edilecek noktalar nelerdir?
Reishi mantarını  diğer ilaçlarımla birlikte kullanılabilir miyim?
Kırmızı Reishi mantarı neden özel olarak üretiliyor, doğadan toplanan mantarların kalitesini  yakalamak mümkün oluyor mu?
Reishi Nedir?

Reishi Hakkında
Reishi Mantarının Tarihçesi
Yapısında Bulunan Aktif Maddeler
Reishi Çayı
Nasıl Satın Alabilirsiniz?
Anasayfa     |     Kırmızı Reishi Nedir     |     Faydaları     |     Basında Reishi     |     Kullanım     |    İletişim

KırmızıReishi ürünlerimiz ilaç değildir. Türkiye’de  özel koşullarda yetiştirilen kırmızı reishi mantarından üretilmiştir,
hiçbir katkı maddesi içermez.

Sitemizde yer alan bilgiler yapılan bilimsel araştırmalar ve literatüre dayanmaktadır.
Dikkat : Bu sitedeki bilgiler yabancı araştırma,yazılar ve basından derlenmiştir.Doktor veya eczacı tavsiyesi yerine geçmez.Kırmızı Reishi gıda takviyesidir.

Zirve100 Toplist