Ölümsüzlük Mantarı - Kırmızı Reishi from Reishi on Vimeo.


Güçlü Bağışıklık Sistemi/ ÖLÜMSÜZLÜK MANTARI
Yükleyen saglikveyasamdergisi. - Dünyadan haber videoları
Kırmızı Reishi Faydaları ?
Sık Sorulan Sorular ;

Reishi Mantarını nasıl kullanabilirim?
Neden özellikle Kırmızı Reishi?
Reishi mantarının yan etkileri var mı?
Reishi mantarını herkes kullanabilir mi?
kırmızıReishi mantarı çayını hazırlanmasında dikkat edilecek noktalar nelerdir?
Reishi mantarını  diğer ilaçlarımla birlikte kullanılabilir miyim?
Kırmızı Reishi mantarı neden özel olarak üretiliyor, doğadan toplanan mantarların kalitesini  yakalamak mümkün oluyor mu?
Reishi Nedir?

Reishi Hakkında
Reishi Mantarının Tarihçesi
Yapısında Bulunan Aktif Maddeler
Reishi Çayı
Nasıl Satın Alabilirsiniz?
Anasayfa     |     Kırmızı Reishi Nedir     |     Faydaları     |     Basında Reishi     |     Kullanım     |    İletişim

KırmızıReishi ürünlerimiz ilaç değildir. Türkiye’de  özel koşullarda yetiştirilen kırmızı reishi mantarından üretilmiştir,
hiçbir katkı maddesi içermez.

Sitemizde yer alan bilgiler yapılan bilimsel araştırmalar ve literatüre dayanmaktadır.
Dikkat : Bu sitedeki bilgiler yabancı araştırma,yazılar ve basından derlenmiştir.Doktor veya eczacı tavsiyesi yerine geçmez.Kırmızı Reishi gıda takviyesidir.

Zirve100 Toplist
Ödeme ve Teslimat Bilgileri

» Sipariş Edilen Ürün

» Teslimat Bilgileri
Siparişlerinizin hızlı bir şekilde gönderilmesi için lütfen (*) yıldız'lı alanları eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
İsim Soyisim : *
Adres : *
İlçe : *
Şehir : *
Telefon : *
Mesajınız :

» Ödeme Bilgileri
Ödeme Tipi Seçiniz
Havale / EFT Kapıda Ödeme PTT Çeki

» Satış Sözleşmesi ve Sipariş Onayı
Mantarcayi.com alışveriş sitesine hoş geldiniz.
Lütfen www.Mantarcayi.com adresli alışveriş sitesinde yer alan ürünleri satın alma ve siteyi kullanma şartlarını okuyunuz. Siteyi kullanmanızın aşağıda yer alan kullanım ve satın alma şartlarını kabul ettiğiniz anlamına geldiğini unutmayınız.

GENEL
Mantarcayi.com satın alma ve kullanım şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Siteyi kullanmanız değişen şartları da kabul ettiğiniz anlamına gelir. Mantarcayi.com, sitenin belli bölümlerini değiştirme, silme, ekleme ve yer değiştirme haklarını saklı tutar.

SİTE İÇERİĞİ
Aksi not edilmediği takdirde, bu sitede yer alan resim, illüstrasyon, tasarım, icon, fotograf, video clip ve metinleri içeren tüm malzemeler (toplu olarak içerik) Mantarcayi.com'un fikri mülkiyet hakları dahilinde değerlendirilir ve bu fikri mülkiyet hakları koruması altındadır. Site ve içeriği sadece ticari olmayan (siteden ürün satın alınması haricinde) bireysel kullanıma yöneliktir. Bu sitede yer alan içeriği sadece bireysel kullanım amacıyla yükleyebilir veya kopyalayabilirsiniz. Yine bu sitede yer alan hiç bir içeriği ve/veya bağlantılı yazılımı (yukarıda belirtilmediği sürece) yayınlayamaz, dağıtamaz, aktaramaz, türevi bir içerik oluşturamaz, satamaz, üretemez veya ticari amaçlı kullanamazsınız.

KULLANICI YORUMLARI, GERİ DÖNÜŞLERİ, POSTA KARTLARI
Bu siteyi kulanarak veya başka bir yolla Mantarcayi.com'a yollanan tüm kullanıcı yorumları, fikirler, geri dönüşler, posta kartları ve diğer gönderiler Mantarcayi.com mülkiyetindedir. Böyle bir durumda AcaiMerkezi.com bu yorumları ticari veya ticari olmayan bir amaçla kullanabilir. Mantarcayi.com bu yorumları gizli tutmak, yorum için her hangi bir tazminat ödeme veya yorum yapan kullanıcıya cevap vermek zorunluluğunda değildir. Siteye yollanan hiç bir yorumun üçüncü şahısların copyright, marka, gizlilik, şahsi veya mülkiyet haklarını ihlal etmeyeceğini kabul etmektesiniz. Siteye yollanan hiç bir yorumunuzun kanun dışı, tacizkar veya müstehcen içerikte olmayacağını şimdiden kabul etmektesiniz. Yapılan yorum içeriğinden sadece yorumu yapan kişi sorumludur.Mantarcayi.com demografik bilgilerinizi kimliğinizi açıklamadan kullanabileceğini kabul etmektesiniz. Sitenin çekilişlerine, yarışmalarına, promosyonlarına ve/veya promosyonel bilgi veya ürün güncelleme isteklerine katıldığınız takdirde Mantarcayi.com bilgilerinizi pazarlama ve promosyon amaçlı kullanabileceğini kabul etmektesiniz.

Mantarcayi.com SİZİNLE OLAN İRTİBATI
Mantarcayi.com size sitedeki değişiklik veya eklemeleri, ürün ve hizmetlerini veya Uygun bulduğu her hangi başka bir konuyu bildirmek için elektronik posta yollamasını şimdiden kabul etmektesiniz.

ÜRÜN BİLGİSİ
Bazı Mantarcayi.com ürünleri fiziksel mağazalarda da satılabilir. Bazı durumlarda ise AcaiMerkezi.com yer alan ürünler fiziksel mağazalarda bulunmayabilir. Sitede yer alan tüm fiyatlar Türk Lirası cinsinden olup sadece Türkiye ve Kıbrıs Türk Cumhuriyeti için geçerlidir.

RENKLER
Sitemizde yer alan ürünlerinizin renklerinin mümkün olan en etkin şekilde görülebilmesi için tüm çalışmalar Büyük dikkatle yapılmıştır. Bununla birlikte kullandığınız monitörden dolayı renklerde farklılıklar oluşabilir.

DİĞER WEB SİTELERİNE LİNKLER VE HİZMETLER
Bu sitede yer alan dış hizmet ve kaynaklara yönlendirilmiş ve içeriği Mantarcayi.com tarafından kontrol edilmeyen linklerin sorumluluğu sadece ve tamamen bu hizmet ve kaynaklarin sahiplerine aittir.

FERAGAT
Hiç bir şekilde bu sitenin kullanımından doğabilecek durumlardan Mantarcayi.com sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar hür iradeleri dahilinde siteyi gezer ve kullanırlar. Zaman zaman Mantarcayi.com yer alan bilgilerde ürün tanımlarına, fiyatlara veya ürün stok bilgilerine de yansıyan tipografik yanlışlar, genel hatalar veya unutulan noktalar olabilir.Mantarcayi.com bu hataları, yanlışları veya unutulan noktaları değiştirme veya güncelleme hakkını önceden haber verme ihtiyacı duymadan saklı tutmaktadır (buna siparişini verdikten sonraki zaman da dahildir). Bu durumun ortaya çıkaracağı rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu sebeplerden dolayı eğer Mantarcayi.com sitesinden aldığınız üründen memnun kalmazsanız iade şartları dahilinde ürünü iade edebilirsiniz. Lütfen İade Şartlarını İnceleyiniz.

TAZMİNAT
Bu sitenin kullanımından dolayı hic bir sekilde AcaiMerkezi.com her hangi bir yasal talep, iddia, bedel, hasar veya avukat giderleri de dahil harcamalardan mesul tutmayacağınızı şimdiden kabul etmektesiniz.

MUHTELİF
Baska bir sekilde belirtilmediği sürece Mantarcayi.com ürünleri sadece Türkiye Cumhuriyet’i ve KKTC’de satılmaktadır ve ürün sorumlulukları tedarikçi firmalara aittir. Bu site Mantarcayi.com ekibi tarafından Mantarcayi.com, Türkiye’de kontrol edilmekte ve yönetilmektedir. Bu Sözleşme’den kaynaklanan tüm uyuşmazlıklar ile Sözleşme’den dönme ve tazminata ilişkin talepler hususunda İstanbul Mahkemeleri ve İcra Müdürlükleri münhasıran yetkilidir.

FESİH
Bu sözleşme siz veya Mantarcayi.com tarafında feshedilene kadar geçerlidir. Bu sözleşmeyi istediğiniz an bitirebilirsiniz. Ancak bu durumda aksi belirtilmediği takdirde siteyi kullanma hakkından da vazgeçmiş olursunuz. AcaiMerkezi.com istediği an ve hiç bir uyarıya gerek duymadan sözleşmeyi feshedebilir ve bu sözleşme kurallarının her hangi birini ihlal ettiğiniz takdirde siteye girişinizi engelleyebilir. Yine aksi belirtilmediği sürece sözleşmeyi feshetmeye karar verdiğiniz takdirde bu siteden kopyaladığınız, indirdiğiniz veya başka bir yolla elde ettiğiniz her türlü malzemeyi imha etmek zorundasınız.

İADE
AcaiMerkezi.com dan aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır.
Almış olduğunuz ürünü kullanmadan (deneme amaçlı kullanılabilir ancak orjinalliği bozulmamalıdır) tahrip etmeden/bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.

Ürünlerin iade edilebilmesi için gerekli koşullar vardır. Satın alınan ürünlerin vazgeçme nedeniyle iade edilebilmesi için; ürünlerin kullanılmamış olması gereklidir. Unutmayın, ürün iade ve değişim süreciniz eksik ya da zarar görmüş ürün iadelerinde uzun sürebilecektir. Bunu önlemek için ürünü mutlaka hasarsız ve zarar görmeden iletmeye çalışınız. Ürün iadelerinde kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.

İade başvurunuz en geç 7 gün içerisinde işleme alınır, ancak bunu takiben 7 gün içinde alışveriş yaptığınız kredi kartı hesabınıza sipariş bedeliniz iade olacaktır. Kargo ücretleri iade edilememektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün AcaiMerkezi.com'a ulaştığı andan itibaren onbeş (15) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir.
AcaiMerkezi.com , üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.
Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir..

ÜRÜNÜMÜZÜN ARKASINDAYIZ
AcaiMerkezi.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.
AcaiMerkezi.com birbirinden çok farklı ürünler yer almaktadır. Bu yüzden ürünü satın alırken iade şartlarını da incelemenizi tavsiye ederiz.
Orijinal ambalajı bozulmamak ve ürüne zarar vermemiş olmak kaydıyla paketin üzerine AcaiMerkezi.com yazmayı unutmayınız. Ayrıca müşteri hizmetlerimize bilgi@AcaiMerkezi.com a yollayacağınız e-posta veya 0212 591 58 88 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden iade işleminiz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 0212 691 58 88 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz
Çağrı Merkezi Pazartesi-Cumartesi günleri arasında 0212 591 58 88 nolu telefondan hizmet vermektedir. Ancak iade etmek için detaylı bilgi Müşteri Temsilcileri tarafından verilmektedir. Müşteri hizmetleri hafta içi 10:00 – 18:00 arasında 0212 591 58 88 nolu telefondan hizmet vermektedir.

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDERİM
Siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verildiği için mesai saatleri içerisinde iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak iptal edebilirsiniz. Eğer ki siparişiniz kargoya verilmişse ürünü iade ederek ödemenizi geri alabilirsiniz.

Acai Merkezi - İnternetteki Alışveriş Dünyanız
Sipariş Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum.


Ücretsiz kargo ,taksitli ve kapıda ödeme olarak Kırmızı Reishi satışı yapan tek resmii site. Site içerisinde Kırmızı Reishi Berry satış, kullanıcı yorumları ve diğer bilgileri bulabilirsiniz.